vartojimo paskolos internetu

Vartojimo paskolos gauti bus dar sunkiau

Vartojimo paskolos gauti bus dar sunkiau

Liko vos keliolika dienų iki naujų metų, o tai reiškia, kad ir vartojimo kreditų išdavimo tvarka bus griežtesnė, o vartotojai paskolas gaus dar sunkiau. Dabar tvarka ir taip yra gana griežta – skolintis gali tik tie, kurie turi pajamų šaltinį bei atitinka kitus keliamus skolinimosi reikalavimus. Tie reikalavimai griežtėja su lyg kiekvienomis įstatymo pataisomis, o nuo naujų metų – bus patvirtintos naujos. Greituosius vartojimo kreditus imantys asmenys privalės kruopščiau pateikti duomenis, o kreditoriams keliami reikalavimai nurodo, kad jie turės įsitikinti ar pateikti duomenys yra tikri.

Vartojimo paskolos suma

Vartojimo paskolos gauti bus dar sunkiau tiems, kurių pajamų suma per mėnesį būna labai maža. Tai reiškia, kad jau ir dabar yra taikomos procentinės ribos, nuo kurių kreditoriai jau nebegali skolinti pinigų. Nuo naujų metų įsigaliojanti tvarka nurodo, kad kreditoriams bus būtina tikrinti duomenis, kurie susiję su pajamų gavimu. Pavyzdžiui, jeigu asmuo nurodys, kad jis gauna kažkokią tai sumą, kreditoriai turės tokią informaciją patikrinti, o jeigu paskola bus suteikta nepatvirtinus, kad tokią sumą asmuo tikrai gauna, kreditorius bus laikomas pažeidęs įstatymus. Tai jam galėtų užtraukti baudą. Tai ypač liečia tuos asmenis, kurių pajamos yra gaunamos iš savarankiškos veiklos.

Vartojimo paskolos ir lizingas

Dirbantys savarankiškai taip pat turėtų būti kiek atsargesni dėl pajamų įrodymo. Šiuo metu kredito bei lizingo bendrovės prašo asmenų, kad šie nurodytų savo veiklos pajamas, o jas pagrįstų parodant banko sąskaitų išrašus ar apskaitą, kuri būna paskutinių šešių mėnesių. Toks reikalavimas yra gana dviprasmiškas – kreditorius jus verčia pažeisti asmens duomenų apsaugos įstatymą. Paprasčiausiai, jeigu jūs parodysite kam suteikėte paslaugas, jūs būsite atskleidę savo klientų asmeninius duomenis trečiosioms šalims, o tai pažeidžia asmens duomenų apsaugos įstatymą.

Mokėjimo paskolos ir mokesčiai

Geriausia būtų pajamų įrodymui naudoti mėnesinę mokesčių mokėjimo sistemą. Jau ir taip savarankiškai dirbantiems asmenims sunku gauti kreditus dėl pajamų įrodymo, todėl geriausia būtų, kad jūs mokesčius už savo veiklą mokėtumėte kiekvieną mėnesį, nes kreditorius tada galėtų visą informaciją gauti iš prieinamų SODROS duomenų bazių. Nuo naujų metų bus griežtesnė tvarka, tad pagalvokite apie tai.